2012-13: BAJNOK A KALMÁR MOTOR

KalmarMotor

BAJNOK A KALMÁR MOTOR

 

SZEGED VÁROSI TEKECSAPAT-BAJNOKSÁG 2012-2013

 

A VÉGEREDMÉNY:

A végeredmény: 1. Kalmár Motor (Balázs István, Kórász Anna, Ferenczi László, Béres Árpád, Németh József, Pocsainé Zsuzsa, Ótott Katalin, Tóth Anita, Nagy János, Iványi László, csapatvezető: Kalmár József), 2. Amazonok és Titánok, 3. Kinizsi, 4. Gumigyár, 5. Santé, 6. Privát, 7. Anro Ker, 8. Szefo, 9. Tápé, 10. GLB, 11. Vörös Ördögök, 12. Dél-Akku, 13. Temesvári Hús, 14. EDF DÉMÁSZ, 15. Fa Team, 16. Euroteke, 17. Postás Szakszervezet.

 

RÁJÁTSZÁS

5. forduló:

D csoport: 1. EDF DÉMÁSZ 2502, 2. Temesvári Hús 2499, 3. Fa Team 2477, 4. Euroteke 2396 fával.

A végeredmény: 1. Temesvári Hús 32, 2. EDF DÉMÁSZ 28, 3. Fa Team 26, 4. Euroteke 22, 5. Postás 12 ponttal.

4. forduló:

A csoport: 1. Kalmár Motor 2599, 2. Amazonok és Titánok 2558, 3. Gumigyár 2324, 4. Kinizsi 0 fa.

A végeredmény: 1. Kalmár Motor 36, 2. Amazonok és Titánok 34, 3. Kinizsi 18, 4. Gumigyár 12 ponttal.

B csoport: 1. Privát 2676, 2. Anro-Ker 2596, 3. Santé 2588, 4. Szefo 2125 fával.

A végeredmény: 1. Santé 32, 2. Privát 28, 3. Anro-Ker 24, 4. Szefo 16 ponttal.

C csoport: 1. Vörös Ördögök 2656, 2. Tápé 2624, 3. Dél-Akku 2591, 4. GLB 2568 fával.

A végeredmény: 1. Tápé 30, 2. GLB 24, 3. Vörös Ördögök 24 (a két azonos pontszámú csapat között az alapszakaszbeli helyezés döntőtt a GLB javára), 4. Dél-Akku 22 ponttal.

D csoport: 1. Fa Team 2576, 2. Temesvári Hús 2559, 3. EDF DÉMÁSZ 2537, 4. Postás 2474 fával.

Az állás: 1. Temesvári Hús 26, 2. Fa Team 22, 3. Euroteke és EDF DÉMÁSZ 20-20, 5. Postás 12 ponttal.

3. forduló:

A csoport: 1. Amazonok és Titánok 2636, 2. Kalmár Motor 2584, 3. Kinizsi 2466, 4. Gumigyár 2453 fa.

Az állás: 1. Kalmár Motor és Amazonok és Titánok 28-28, 3. Kinizsi 16, 4. Gumigyár 8 ponttal.

B csoport: 1. Santé 2667, 2. Privát 2649, 3. Szefo 2619, 4. Anro-Ker 2540 fával.

Az állás: 1. Santé 28, 2. Privát 20, 3. Anro-Ker 18, 4. Szefo 14 ponttal.

C csoport: 1. GLB 2633, 2. Dél-Akku 2622, 3. Vörös Ördögök 2605, 4. Tápé 2563 fával.

Az állás: 1. Tápé 24, 2. GLB 22, 3. Dél-Akku 18, 4. Vörös Ördögök 16 ponttal.

D csoport: 1. EDF DÉMÁSZ 2440, 2. Temesvrái Hús 2430, 3. Euroteke 2389, 4. Postás 2326 fával.

Az állás: 1. Euroteke és Temesvári Hús 20-20, 3. EDF DÉMÁSZ 16, 4. Fa Team 14, 5. Postás 10 ponttal.

2. forduló:

A csoport: 1. Kalmár Motor 2752, 2. Amazonok és Titánok 2603, 3. Kinizsi 2601, 4. Gumigyár 2512 fa.

Az állás: 1. Kalmár Motor 22, 2. Amazonok és Titánok 20, 3. Kinizsi 12, 4. Gumigyár 6 ponttal.

B csoport: 1. Santé 2660, 2. Anro Ker 2573, 3. Szefo 2539, 4. Privát 2487 fa.

Az állás: 1. Santé 20, 2. Anro-Ker 16, 3. Privát 14, 4. Szefo 10 ponttal.

C csoport: 1. Tápé 2680, 2. Vörös Ördögök 2666, 3. GLB 2578, 4. Dél Akku 2558 fával.

Az állás: 1. Tápé 22, 2. GLB 14, 3. Dél-Akku és Vörös Ördögök 12-12 ponttal.

D csoport: 1. Fa Team 2574, 2. Postás 2520, 3. Euroteke 2385, 4. EDF Démász 2534 fa.

Az állás: 1. Euroteke 16, 2. Temesvári Hús és Fa-team 14-14, 4. Postás és EDF Démász 8-8 ponttal.

1. forduló

A csoport: 1. Kalmár Motor 2669, 2. Amazonok és Titánok 2668, 3. Kinizsi 2633, 4. Gumigyár 2573 fa

Az állás: 1. Kalmár Motor és Amazonok és Titánok 14-14, 3. Kinizsi 8, 4. Gumigyár 4 ponttal.

B csoport: 1. Anro-Ker 2563, 2. Privát 2532, 3. Santé 2471, 4. Szefo 2419 fa.

Az állás: 1. Santé és Privát 12-12, 3. Anro-ker 10, 4. Szefo 6 ponttal.

C csoport: 1. Tápé 2655, 2. GLB 2654, 3. Vörös Ördögök 2641, 4. Dél Akku 2584 fa.

Az állás: 1. Tápé 14, 2. Dél-Akku és GLB 10-10, 4. Vörös Ördögök 6 ponttal.

1. Euroteke 2327, 2. Temesvári Hús 2301, 3. Postás 2251, 4. Fa Team 2235 fa. Szabadnapos: EDF Démász.

Az állás: 1. Temesvári Hús és Euroteke 14-14, 3. Fa-Team 6, 4. Postás 4, 5. EDF Démász 2 ponttal.

Innen indultak:
A csoport (1-4. hely): 1. Amazonok és Titánok 8, 2. Kalmár Motor 6, 3. Kinizsi 4, 4. Gumigyár 2 pont.

B csoport (5-8. hely: 5. Santé 8, 6. Privát 6, 7. Szefo 4, 8. Anro-Ker 2 pont.

C csoport: 9. Dél-Akku 8, 10. Tápé 6, 11. GLB 4, 12. Vörös Ördögök 2 pont.

D csoport: 13. Temesvári Hús 8, 14. Euroteke 6, 15. Fa-Team 4, 16. EDF Démász 2, 17. Postás 0 pont.

EREDMÉNYEK

1. forduló::
Tápé TC–Fa-Team 3:5
Amazonok és Titánok–Postás Szakszerv. 5:3
Privát TC–Szefo 5:3
Anro-Ker–EDF-DÉMÁSZ 6:2
Vörös Ördögök–GLB 3:5
Santé–Kinizsi 3:5
Gumigyár–Dél-Akku 7:1
Euro-Teke–Temesvári Hús 3:5
Szabadnapos: Kalmár Motor.

2. forduló:
Kinizsi–Gumigyár 4:4
GLB–Santé 6:2
Postás Szakszerv.–Privát TC 1:7
Szefo–Tápé TC 3:5
Dél-Akku–Euro-Teke 6:2
Temesvári Hús–Kalmár Motor 2:6
Fa-Team–Vörös Ördögök 6:2
EDF-DÉMÁSZ–Amazonok és Titánok 1:7
Szabadnapos: Anro-Ker

3. forduló:
Tápé TC–Postás Szakszerv. 5:3
Amazonok és Titánok–Anro-Ker 6:2
Privát TC–EDF-DÉMÁSZ 5:3
Vörös Ördögök–Szefo 2:6
Gumigyár–GLB 5:3
Euro-Teke–Kinizsi 3:5
Kalmár Motor–Dél-Akku 5:3
Santé–Fa-Team 7:1
Szabadnapos: Temesvári Hús

4. forduló:
Kinizsi–Kalmár Motor 2:6
Dél-Akku–Temesvári Hús 5:3
GLB–Euro-Teke 5:3
Postás Szakszerv.–Vörös Ördögök 2:6
Szefo–Santé 2:6
Anro-Ker–Privát TC 3:5
EDF-DÉMÁSZ–Tápé TC 2:6
Fa-Team–Gumigyár 5:3
Szabadnapos: Amazonok és Titánok

5. forduló:
Tápé TC–Anro-Ker 3:5
Privát TC–Amazonok és Titánok 6:2
Temesvári Hús–Kinizsi 2:6
Gumigyár–Szefo 6:2
Vörös Ördögök–EDF-DÉMÁSZ 6:2
Euro-Teke–Fa-Team 6:2
Santé–Postás Szakszerv. 6:2
Kalmár Motor–GLB 7:1
Szabadnapos: Dél-Akku

6. forduló:
Amazonok és Titánok–Tápé TC 5:3
Kinizsi–Dél-Akku 6:2
Postás Szakszerv.–Gumigyár 1:7
GLB–Temesvári Hús 5:3
Anro-Ker–Vörös Ördögök 6:2
Szefo–Euro-Teke 3:5
EDF-DÉMÁSZ–Santé 5:3
Fa-Team–Kalmár Motor 2:6
Szabadnapos: Privát TC

A bajnokság állása: 1. Kalmár Motor 10 (30:10), 2. Privát 10 (28:12), 3. Gumigyár 9 (32:16), 4. Kinizsi 9 (28:20), 5. Amazonok és Titánok 8 (25:15), 6. GLB 8 (25:23), 7. Santé 6 (24:16), 8. Anro Ker 6 (22:18), 9. Tápé 6 (25:23), 10. Fa Team 6 (21:27), 11. Euroteke 4 (22:26), 12. Dél-Akku 4 (17:23), 13. Vörös Ördögök 4 (21:27), 14. Szefo 2 (19:29), 15. Temesvári Hús 2 (15:25), 16. EDF DÉMÁSZ 0 (10:30), 17. Postás 0 (12:36) ponttal.

7. forduló.:
Dél-Akku–GLB 1:7
Vörös Ördögök–Amazonok és Titánok 6:2
Euro-Teke–Postás Szakszerv. 5:3
Gumigyár–EDF-DÉMÁSZ 6:2
Temesvári Hús–Fa-Team 2:6
Santé–Anro-Ker 6:2
Kalmár Motor–Szefo 6:2
Tápé TC–Privát TC 2:6
Szabadnapos: Kinizsi

8. forduló:
Amazonok és Titánok–Santé 6:2
GLB–Kinizsi 2:6
Privát TC–Vörös Ördögök 6:2
Postás Szakszerv.–Kalmár Motor 1:7
Anro-Ker–Gumigyár 2:6
Szefo–Temesvári Hús 6:2
Fa-Team–Dél-Akku 4:4
EDF-DÉMÁSZ–Euro-Teke 2:6
Szabadnapos: Tápé TC

9. forduló:
Kinizsi–Fa-Team 5:3
Dél-Akku–Szefo 5:3
Temesvári Hús–Postás Szakszerv. 7:1
Vörös Ördögök–Tápé TC 3:5
Gumigyár–Amazonok és Titánok 3:5
Euro-Teke–Anro-Ker 2:6
Santé–Privát TC 6:2
Kalmár Motor–EDF-DÉMÁSZ 7:1
Szabadnapos: GLB

10. forduló:
Amazonok és Titánok–Euro-Teke 5:3
Tápé TC–Santé 2:6
Privát TC–Gumigyár 3:5
Anro-Ker–Kalmár Motor 2:6
Postás Szakszerv.–Dél-Akku 2:6
Szefo–Kinizsi 2:6
Fa-Team–GLB 2:6
EDF-DÉMÁSZ–Temesvári Hús 3:5
Szabadnapos: Vörös Ördögök

11. forduló:
Kinizsi–Postás Szakszerv. 6:2
GLB–Szefo 6:2
Dél-Akku–EDF-DÉMÁSZ 6:2
Temesvári Hús–Anro-Ker 3:5
Gumigyár–Tápé TC 6:2
Euro-Teke–Privát TC 4:4
Santé–Vörös Ördögök 2:6
Kalmár Motor–Amazonok és Titánok 3:5
Szabadnapos: Fa-Team

A bajnokság állása: 1. Kinizsi 19, 2. Kalmár Motor 18, 3. Gumigyár 17, 4. Amazonok és Titánok 16, 5. Privát 15, 6. GLB 14, 7. Santé 12, 8. Dél-Akku 11, 9. Anro-ker 10, 10. Euroteke 9 (42:46), 11. Fa Team 9 (36:44), 12. Tápé 8, 13. Vörös Ördögök 6 (32:40), 14. Temesvári Hús 6 (34:46), 15. Szefo 4, 16. EDF Démász 2, 17. Postás 0 ponttal.

12. forduló:
Tápé TC–Euro-Teke 7:1
Amazonok és Titánok–Temesvári Hús 3:5
Postás Szakszerv.–GLB 2:6
Privát TC–Kalmár Motor 5:3
Vörös Ördögök–Gumigyár 2:6
Anro-Ker–Dél-Akku 7:1
Szefo–Fa-Team 5:3
EDF-DÉMÁSZ–Kinizsi
Szabadnapos: Santé

13. forduló:
Kinizsi–Anro-Ker 6:2
GLB–EDF-DÉMÁSZ 7:1
Dél-Akku–Amazonok és Titánok 5:3
Temesvári Hús–Privát TC 6:2
Gumigyár–Santé 5:3
Euro-Teke–Vörös Ördögök 7:1
Fa-Team–Postás Szakszerv. 5:3
Kalmár Motor–Tápé TC 6:2
Szabadnapos: Szefo

14. forduló:
Tápé TC–Temesvári Hús 5:3
Amazonok és Titánok–Kinizsi 5:3
Privát TC–Dél-Akku 6:2
Anro-Ker–GLB 5:3
Vörös Ördögök–Kalmár Motor 2:6
Postás Szakszerv.–Szefo 3:5
EDF-DÉMÁSZ–Fa-Team 3:5
Santé–Euro-Teke 6:2
Szabadnapos: Gumigyár

15. forduló:
Kinizsi–Privát TC 5:3
Szefo–EDF-DÉMÁSZ 5:3
GLB–Amazonok és Titánok 3:5
Dél-Akku–Tápé TC 3:5
Temesvári Hús–Vörös Ördögök 6:2
Euro-Teke–Gumigyár 2:6
Fa-Team–Anro-Ker 2:6
Kalmár Motor–Santé 5:3
Szabadnapos: Postás Szakszerv.

16. forduló:
Tápé TC–Kinizsi 4:4
Amazonok és Titánok–Fa-Team 6:2
Privát TC–GLB 3:5
Anro-Ker–Szefo 2:6
Gumigyár–Kalmár Motor 2:6
Vörös Ördögök–Dél-Akku 2:6
EDF-DÉMÁSZ–Postás Szakszerv. 3:5
Santé–Temesvári Hús 6:2
Szabadnapos: Euro-Teke

17. forduló:
Kinizsi–Vörös Ördögök 3:5
Postás Szakszerv.–Anro-Ker 3:5
Szefo–Amazonok és Titánok 5:3
Dél-Akku–Santé 2:6
Temesvári Hús–Gumigyár 2:6
GLB–Tápé TC 3:5
Fa-Team–Privát TC 2:6
Kalmár Motor–Euro-Teke 7:1
Szabadnapos: EDF-DÉMÁSZ

18. forduló:
Fa Team-Kinizsi 2:6
Szefo-Dél-Akku 2:6
Postás Szakszerv.-Temesvári Hús 3:5
Tápé-Vörös Ördögök 2:6
Amazonok és Titánok-Gumigyár 6:2
Anro-ker-Euro-Teke 6:2
Privát-Santé 3:5
EDF DÉMÁSZ-Kalmár Motor 1:7
Szabadnapos: GLB

19. forduló:
Kinizsi-Szefo 6:2
Dél Akku – Postás Szakszerv. 6:2
GLB-Fa Team 3:5
Euroteke-Amazonok és Titánok 3:5
Gumigyár-Privát 6:2
Temesvári Hús-EDF DÉMÁSZ 6:2
Santé-Tápé
Kalmár Motor-Anro-Ker 7:1
Szabadnapos: Vörös Ördögök

A bajnokság állása: 1. Kalmár Motor 28, 2. Gumigyár 27, 3. Kinizsi 26, 4. Amazonok és Titánok 24, 5. Privát 21, 6. Santé 20 (78:58), 7. GLB 20 (73:55), 8. Anro-Ker 20 (72:64), 9. Tápé 17 (66:70), 10. Dél-Akku 17 (64:72), 11. Temesvári Hús 14 (63:73), 12. Szefo 14 (62:74), 13. Fa Team 13, 14. Vörös Ördögök 12, 15. Euro-Teke 12, 16. Postás 2 (40:96), 17. EDF DÉMÁSZ 2 (38:98) ponttal.

20. forduló:
Tápé-Gumigyár 1:7
Amazonok és Titánok-Kalmár Motor 5:3
Postás SZKSE-Kinizsi 3:5
Privát-Euroteke 5:3
Anro Ker-Temesvári Hús 6:2
Vörös Ördögök-Santé 7:1
Szefo-GLB 5:3
Santé-Tápé 6:2
EDF DÉMÁSZ-Dél-Akku 2:6
Szabadnapos: Fa-Team

21. forduló:
Kinizsi-EDF-DÉMÁSZ 6:2
Temesvári Hús-Tápé 4:4
Dél-Akku-Anro-Ker 1:7
GLB-Postás 6:2
Euroteke-Tápé 3:5
Gumigyár-Vörös Ördögök 7:1
Temesvári Hús-Amazonok és Titánok 2:6
Fa Team-Szefo 2:6
Kalmár Motor-Privát 6:2
Szabadnapos: Santé.

22. forduló:
Tápé-Kalmár Motor 3:5
Amazonok és Titánok-Dél-Akku 6:2
Postás-Fa Team 2:6
Anro-Ker-Kinizsi 2:6
Vörös Ördögök-Euroteke 3:5
Privát-Temesvári Hús 2:6
Santé-Gumigyár 3:5
EDF DÉMÁSZ-GLB 3:5
Szabadnapos: Szefo

23. forduló
Temesvári Hús-Tápé 4:4
Kinizsi-Amazonok és Titánok 2:6
Dél-Akku-Privát 5:3
GLB-Anro-Ker 6:2
Kalmár Motor-Vörös Ördögök 7:1
Szefo-Postás 5:3
Fa-Team-EDF-DÉMÁSZ 6:2
Euro-Teke-Santé 3:5
Szabadnapos: Gumigyár

A bajnokság állása: 1. Kalmár Motor 36, 2. Gumigyár 35, 3. Kinizsi 34 (109:67), 4. Amazonok és Titánok 34 (107:69), 5. GLB 26, 6. Santé 24 (93:75), 7. Anro-Ker 24 (90:86), 8. Privát 23 (91:85), 9. Dél-Akku 23 (84:92), 10. Szefo 20 (80:88), 11. Tápé 20 (81:95), 12. Temesvári Hús 19 (83:93), 13. Fa-Team 19 (76:92), 14. Vörös Ördögök 14, 15. Euro-Teke 13, 16. Postás 2 (52:124), 17. EDF DÉMÁSZ 2 (49:127) ponttal.

24. forduló:
Privát-Kinizsi 2:6
EDF-DÉMÁSZ-Szefo 5:3
Amazonok és Titánok-GLB 7:1
Tápé-Dél-Akku 5:3
Vörös Ördögök-Temesvári Hús 5:3
Gumigyár-Euro-Teke 4:4
Anro-Ker-Fa-Team 5:3
Santé-Kalmár Motor 6:2
Szabadnapos: Postás

25. forduló:
Kinizsi-Tápé 7:1
Fa-Team-Amazonok és Titánok 2:6
GLB-Privát 3:5
Szefo-Anro-Ker 6:2
Dél-Akku-Vörös Ördögök 2:6
Postás-EDF-DÉMÁSZ 3:5
Temesvári Hús-Santé 6:2
Kalmár Motor-Gumigyár 6:2
Szabadnapos: Euro-Teke

26. forduló:
Vörös Ördögök-Kinizsi 6:2
Amazonok és Titánok-Szefo 2:6
Santé-Dél-Akku 1:7
Gumigyár-Temesvári Hús 5:3
Tápé-GLB 3:5
Privát-Fa-Team 6:2
Euro-Teke-Kalmár Motor 1:7
Anro-ker-Postás 6:2
Szabadnapos: EDF-DÉMÁSZ

27. forduló:
Fa-Team-Tápé 2:6
Postás-Amazonok és Titánok 3:5
Szefo-Privát 3:5
EDF-DÉMÁSZ-Anro-Ker 6:2
GLB-Vörös Ördögök 5:3
Kinizsi-Santé 7:1
Dél-Akku-Gumigyár 1:7
Temesvári Hús-Euro-Teke 7:1
Szabadnapos: Kalmár Motor

28. forduló:
Amazonok és Titánok-EDF Démász 6:2
Privát-Postás SZKSE 6:2
Tápé-Szefo 2:6
Euroteke-Dél Akku 6:2
Gumigyár-Kinizsi 5:3
Vörös Ördögök-Fa Team 6:2
Santé-GLB 6:2
Kalmár Motor-Temesvári Hús 7:1
Szabadnapos: Anro-Ker

29. forduló:
Kinizsi-Euroteke 6:2
Postás SZKSE-Tápé 4:4
Dél Akku-Kalmár Motor 2:6
Anro Ker- Amazonok és Titánok 2:6
GLB-Gumigyár 5:3
Szefo-Vörös Ördögök 3:5
Fa Team-Santé 2:6
EDF Démász-Privát 2:6
Szabadnapos: Temesvári Hús

30. forduló:
Tápé-EDF Démász 6:2
Kalmár Motor-Kinizsi 4:4
Santé-Szefo 3:5
Privát-Anro-Ker 5:3
Temesvári Hús-Dél-Akku 2:6
Euroteke-GLB 6:2
Vörös Ördögök-Postás 6:2
Gumigyár-Fa-Team 5:3
Szabadnapos: Amazonok és Titánok

31. forduló:
EDF Démász-Vörös Ördögök 2:6
Kinizsi-Temesvári Hús 6:2
Amazonok és Titánok-Privát 5:3
Postás-Santé 2:6
Anro-Ker-Tápé 3:5
Szefo-Gumigyár 6:2
Fa-Team-Euroteke 4:4
GLB-Kalmár Motor 2:6
Szabadnapos: Dél-Akku

32. forduló:
Santé-EDF Démász 6:2
Dél-Akku-Kinizsi 2:6
Kinizsi-Fa Team 8:0
Tápé-Amazonok és Titánok 3:5
Gumigyár-Postás 7:1
Temesvári Hús-GLB 5:3
Vörös Ördögök-Anro-Ker 6:2
Euroteke-Szefo 3:5
Szabadnapos: Privát

33. forduló:
EDF Démász-Gumigyár 2:6
Szefo-Kalmár Motor 5:3
Amazonok és Titánok-Vörös Ördögök 7:1
Anro-Ker-Santé 4:4
Privát-Tápé 5:3
GLB-Dél-Akku 1:7
Postás-Euroteke 5:3
Fa-Team-Temesvári Hús 1:7
Szabadnapos: Kinizsi

34. forduló:
Euroteke-EDF Démász 5:3
Kinizsi-GLB 7:1
Kalmár Motor-Postás 7:1
Santé-Amazonok és Titánok 6:2
Vörös Ördögök-Privát 6:2
Gumigyár-Anro-Ker 6:2
Temesvári Hús-Szefo 3:5
Dél-Akku-Fa-Team 6:2
Szabadnapos: Tápé

Az alapszakasz végeredménye:
1. Amazonok és Titánok 52
2. Kalmár Motor 51 (179:77)
3. Kinizsi 51 (167:89)
4. Gumigyár 50

5. Santé 37 (140:116)
6. Privát 37 (136:120)
7. Szefo 34
8. Anro-Ker 31 (125:131)

9. Dél-Akku 31 (122:134)
10. Tápé 31 (121:135)
11. GLB 30 (124:132)
12. Vörös Ördögök 30 (122:134)

13. Temesvári Hús 27
14. Euroteke 23
15. Fa-Team 20
16. EDF Démász 6
17. Postás 3 ponttal.

A csapatok mérkőzéseinek időpontja és helyszíne:
Kinizsi: hétfő, 17 óra, Kinizsi-pálya
Tápé TC: hétfő, 18 óra, Kinizsi-pálya
Amazonok és Titánok: hétfő, 18.15, Kisstadion
Postás Szakszerv.: kedd, 18 óra, Kinizsi-pálya
Privát TC: szerda, 17 óra, Kinizsi-pálya
Dél-Akku: szerda, 17 óra, Kinizsi-pálya
Anro-Ker: szerda, 18 óra, Kisstadion
Vörösö Ördögök: szerda, 19 óra, Kinizsi-pálya
GLB: szerda, 19 óra, Kinizsi-pálya
Gumigyár: csütörtök, 17 óra, Kinizsi-pálya
Szefo: csütörtök, 17 óra, Kinizsi-pálya
Temesvári Hús: csütörtök, 19 óra, Kinizsi-pálya
Euroteke: csütörtök, 16.30, Euro-Teke Söröző, Tápé
Santé: péntek, 17 óra, Kinizsi-pálya
Fa-Team: péntek, 17 óra, Kinizsi-pálya
Kalmár Motor: péntek, 17 óra, Kisstadion
EDF-DÉMÁSZ: péntek, 17 óra, Kisstadion

About the Author:

Hagyj üzenetet