fake cheap ray ban wholesale nhl jerseys cheap nba jerseys wholesale nba jerseys cheap wholesale jerseys cheap ray ban Wholesale Cheap Jerseys wholesalel NFL Jerseys Store Cheap NHL Jerseys fake cheap ray ban 2013-14 | Szegedi Teke- és Bowlingcentrum
discount ray ban sunglasses Cheap MLB Jerseys from China Wholesale Cheap Jerseys China Cheap MLB Jerseys wholesale cheap Michael Kors handbags outlet cheap oakleys Wholesale NFL Jerseys China Cheap NFL Jerseys From China cheap Kevin durant jerseys cheap nfl jerseys Wholesale Jerseys Supply Wholesale Cheap Jerseys Online Cheap jerseys online Cheap jerseys cheap michael kors sale cheap nhl jerseys cheap ray bans cheap oakley sunglasses Buy Wholesale NFL Jerseys Wholesale Sports Jerseys Wholesale NFL Sports Jerseys Cheap NFL Jerseys wholesale nhl jerseys Cheap NFL Jerseys Sales Cheap Sports Jerseys Cheap NFL Jerseys China Cheap Jerseys Free Shipping Cheap Sports Jerseys Wholesale NFL Sports Jerseys Online cheap nba jerseys Cheap Jerseys China Cheap jerseys online cheap jerseys wholesale jerseys china Cheap Jerseys From China Wholesale Jerseys From China cheap nfl jerseys mlb jerseys wholesale mlb jerseys wholesale mlb jerseys from china

2013-14

SZEGED VÁROSI TEKECSAPAT-BAJNOKSÁG 2013-14

 

BAJNOK A PRIVÁT TC!

RÁJÁTSZÁS

A csoport (1-4. hely)

1. forduló: 1. Santé, 2. Kalmár Motor, 3. Privát, 4. Kinizsi.

2. forduló: 1. Privát, 2. Santé, 3. Kinizsi, 4. Kalmár Motor

3. forduló: 1. Kalmár Motor, 2. Santé, 3. Privát , 4. Kinizsi

4. forduló: 1. Privát, 2. Santé, 3. Kinizsi, 4. Kalmár Motor

A végeredmény: 1. Privát (hozott pont: 8) 32, 2. Santé (4) 30, 3. Kalmár Motor (6) 24, 4. Kinizsi (2) 14 ponttal.

 

B csoport (5-8. hely)

1. forduló: 1. Anro Ker, 2. Vörös Ördögök, 3. Szefo, 4. Euroteke

2. forduló: 1. Vörös Ördögök, 2. Anro Ker és Szefo, 4. Euroteke

3. forduló: 1. Vörös Ördögök, 2. Euroteke, 3. Anro Ker, 4. Szefo

4. forduló: 1. Anro Ker, 2. Vörös Ördögök, 3. Szefo, 4. Euroteke

A végeredmény: 1. Vörös Ördögök (6) 34, 2. Anro Ker (8) 33, 3. Szefo (4) 19, 4. Euroteke (2) 14 ponttal.

 

C csoport (9-12. hely)

1. forduló: 1. Amazonok és Titánok, 2. Temesvári Hús, 3. Tápé, 4. GLB

2. forduló: Temesvári Hús, 2. GLB, 3. Tápé, 4. Amazonok és Titánok

3. forduló: 1. Amazonok és Titánok, 2. Tápé, 3. GLB, 4. Temesvári Hús

4. forduló: 1. Amazonok és Titánok, 2. Temesvári Hús, 3. Tápé, 4. GLB

A végeredmény: 1. Amazonok és Titánok (2) 28, 2. Temesvári Hús (4) 26, 3. Tápé (6) 24, 4. GLB (8) 22 ponttal.

 

D csoport (13-17. helyért)

1. forduló: 1. Partiscum, 2. Dél Akku, 3. Postás, 4. Fa Team. Szabadnapos: Gumigyár

2. forduló: 1. Partiscum, 2. Fa Team, 3. Gumigyár, 4. Postás. Szabadnapos: Dél Akku

3. forduló: 1. Dél Akku és Partiscum, 3. Gumigyár, 4. Postás. Szabadnapos: Fa Team

4. forduló: 1. Dél-Akku, 2. Partiscum, 3. Fa Team, 4. Gumigyár. Szabadnapos: Postás

5. forduló: 1. Postás, 2. Gumigyár, 3. Dél-Akku, 4. Fa Team. Szabadnapos: Partiscum

A végeredmény: 1. Dél Akku (8) 33, 2. Partiscum (0) 29, 3. Gumigyár (6) 22, 4. Postás (4) 20, 5. Fa Team (2) 16 ponttal.

 

ALAPSZAKASZ

1. forduló:
Szefo-Kinizsi 2:6
Partiscum-Anro Ker 1:7
Euroteke-Fa Team 6:2
GLB-Vörös Ördögök 5:3
Temesvári Hús-Privát TC 3:5
Dél Akku-Amazonok és Titánok 3:5
Postás Szakszervezet-Kalmár Motor 3:5
Tápé TC-Gumigyár 6:2
Szabadnapos: Santé

2. forduló:
Anro Ker-Szefo 5:3
Privát TC-Partiscum 6:2
Fa Team-Temesvári Hús 1:7
Vörös Ördögök-Euroteke 2:6
Amazonok és Titánok-Santé 2:6
Kalmár Motor-Dél Akku 6:2
Gumigyár-Postás Szakszervezet 6:2
Kinizsi-Tápé 6:2
Szabadnapos: GLB

A bajnokság állása: 1. Kinizsi 4 (12:4) és Euroteke 4 (12:4), 3. Privát TC 4 (11:5) és Kalmár Motor 4 (11:5), 5. Anro Ker 4 (14:10), 6. Santé 2 (6:2), 7. Temesvári Hús 2 (10:6), 8. GLB 2 (5:3), 9. Tápé 2 (8:8) és Gumigyár 2 (8:8), 11. Amazonok és Titánok 2 (7:9),  12. Vörös Ördögök 0 (5:11), Szefo 0 (5:11), Dél Akku 0 (5:11) és Postás Szakszervezet 0 (5:11), 16. Partiscum 0 (3:13) és Fa Team 0 (3:13) ponttal.

3. forduló
Szefo-Privát TC 2:6
Partiscum-Fa Team 6:2
Temesvári Hús-Vörös Ördögök 1:7
GLB-Amazonok és Titánok 6:2
Santé-Kalmár Motor 2:6
Dél Akku-Gumigyár 3:5
Postás Szakszervezet-Tápé TC 2:6
Kinizsi-Anro Ker 6:2
Szabadnapos: Euroteke

4. forduló
Fa Team-Szefo 2:6
Vörös Ördögök-Partiscum 6:2
Amazonok és Titánok-Euroteke 6:2
Kalmár Motor-GLB 6:2
Gumigyár-Santé 2:6
Tápé TC-Dél Akku 2:6
Postás Szakszervezet-Kinizsi 6:2
Privát TC-Anro Ker 6:2
Szabadnapos: Temesvári Hús

5. forduló
Szefo-Vörös Ördögök 3:5
Temesvári Hús-Amazonok és Titánok 3:5
Euroteke-Kalmár Motor 2:6
GLB-Gumigyár 4:4
Santé-Tápé TC 6:2
Dél Akku-Postás Szakszervezet 6:2
Anro Ker-Fa Team 7:1
Kinizsi-Privát TC 6:2
Szabadnapos: Partiscum

6. forduló
Amazonok és Titánok-Partiscum 5:3
Kalmár Motor-Temesvári Hús 5:3
Gumigyár-Euroteke 5:3
Tápé TC-GLB 5:3
Postás Szakszervezet-Santé 3:5
Dél Akku-Kinizsi 3:5
Vörös Ördögök-Anro Ker 2:6
Fa Team-Privát TC 2:6
Szabadnapos:  Szefo

7. forduló
GLB-Postás Szakszervezet 6:2
Privát TC-Vörös Ördögök 3:5
Kinizsi-Fa Team 7:1
Santé-Dél Akku 5:3
Euroteke-Tápé TC 2:6
Partiscum-Kalmár Motor 2:6
Szefo-Amazonok és Titánok 6:2
Temesvári Hús-Gumigyár 6:2
Szabadnapos: Anro Ker

8. forduló
Kalmár Motor-Szefo 6:2
Santé-Kinizsi 5:3
Gumigyár-Partiscum később
Tápé TC-Temesvári Hús 5:3
Dél Akku-GLB 2:6
Amazonok és Titánok-Anro Ker 3:5
Postás Szakszervezet-Euroteke 3:5
Vörös Ördögök-Fa Team 6:2
Szabadnapos: Privát TC

9. forduló
Anro Ker-Kalmár Motor 2:6
Partiscum-Tápé TC 2:6
Szefo-Gumigyár 4:4
Temesvári Hús-Postás Szakszervezet 6:2
Euroteke-Dél Akku 6:2
GLB-Santé 3:5
Privát TC-Amazonok és Titánok 4:4
Kinizsi-Vörös Ördögök 6:2
Szabadnapos: Fa Team

10. forduló
Tápé TC-Szefo 3:5
Postás Szakszervezet-Partiscum 6:2
Dél Akku-Temesvári Hús 2:6
Santé-Euroteke 4:4
GLB-Kinizsi 3:5
Gumigyár-Anro Ker 2:6
Kalmár Motor-Privát TC 3:5
Amazonok és Titánok-Fa Team 6:2
Szabadnapos: Vörös Ördögök

11. forduló
Szefo-Postás Szakszervezet 6:2
Partiscum-Dél Akku 2:6
Temesvári Hús-Santé 5:3
Euroteke-GLB 2:6
Anro Ker-Tápé TC 5:3
Privát TC-Gumigyár 6:2
Fa Team-Kalmár Motor 2:6
Vörös Ördögök-Amazonok és Titánok 7:1
Szabadnapos: Kinizsi

12. forduló
Dél Akku-Szefo 2:6
Santé-Partiscum 6:2
GLB-Temesvári Hús 3:5
Euroteke-Kinizsi 4:4
Postás Szakszervezet-Anro Ker 3:5
Tápé TC-Privát TC 1:7
Gumigyár-Fa Team 3:5
Kalmár Motor-Vörös Ördögök 6:2
Szabadnapos: Amazonok és Titánok

13. forduló
Szefo-Santé 2:6
Partiscum-GLB 6:2
Temesvári Hús-Euroteke 2:6
Kinizsi-Amazonok és Titánok 5:3
Anro Ker-Dél Akku 5:3
Privát TC-Postás Szakszervezet 7:1
Fa Team-Tápé TC 2:6
Vörös Ördögök-Gumigyár 5:3
Szabadnapos: Kalmár Motor

14. forduló
GLB-Szefo 3:5
Euroteke-Partiscum 5:3
Temesvári Hús-Kinizsi 3:5
Santé-Anro Ker 6:2
Dél Akku-Privát TC 2:6
Postás Szakszervezet-Fa Team 5:3
Tápé TC-Vörös Ördögök 4:4
Kalmár Motor-Amazonok és Titánok 5:3
Szabadnapos: Gumigyár

15. forduló
Szefo-Euroteke 5:3
Partiscum-Temesvári Hús 2:6
Kinizsi-Kalmár Motor 5:3
Anro Ker-GLB 7:1
Privát TC-Santé 6:2
Fa Team-Dél Akku 3:5
Vörös Ördögök-Postás Szakszervezet 7:1
Amazonok és Titánok-Gumigyár 5:3
Szabadnapos: Tápé TC

16. forduló
Temesvári Hús-Szefo 6:2
Partiscum-Kinizsi 2:6
Euroteke-Anro Ker 6:2
GLB-Privát TC 2:6
Santé-Fa Team 8:0
Dél Akku-Vörös Ördögök 3:5
Tápé TC-Amazonok és Titánok 5:3
Gumigyár-Kalmár Motor 2:6
Szabadnapos: Postás Szakszervezet

17. forduló
Szefo-Partiscum 6:2
Kinizsi-Gumigyár 6:2
Anro Ker-Temesvári Hús 5:3
Privát TC-Euroteke 7:1
Fa Team-GLB 6:2
Vörös Ördögök-Santé 6:2
Amazonok és Titánok-Postás Szakszervezet 7:1
Kalmár Motor-Tápé TC 6:2
Szabadnapos: Dél Akku

18. forduló
Kalmár Motor-Anro Ker 7:1
Tápé-Partiscum 5:3
Gumigyár-Szefo 3:5
Postás Szakszervezet-Temesvári Hús 3:5
Dél Akku-Euroteke 5:3
Santé-GLB 5:3
Amazonok és Titánok-Privát 2:6
Vörös Ördögök-Kinizsi 2:6
Szabadnapos: Fa Team

19. forduló
Kinizsi-GLB 3:5
Privát-Kalmár Motor 6:2
Anro Ker-Gumigyár 6:2
Euroteke-Santé 2:6
Szefo-Tápé 5:3
Temesvári Hús-Dél Akku 6:2
Fa Team-Amazonok és Titánok 2:6
Partiscum-Postás Szakszervezet 5:3
Szabadnapos: Vörös Ördögök

20. forduló:
Tápé-Anro Ker 5:3
Amazonok és Titánok-Vörös Ördögök 2:6
Postás Szakszervezet-Szefo 1:7
Dél Akku-Partiscum 5:3
GLB-Euroteke 7:1
Gumigyár-Privát 3:5
Santé-Temesvári Hús 6:2
Kalmár Motor-Fa Team 6:2
Szabadnapos: Kinizsi

21. forduló:
Privát-Tápé 6:2
Partiscum-Santé 3:5
Temesvári Hús-GLB 5:3
Kinizsi-Euroteke 3:5
Anro-Ker-Postás 7:1
Szefo-Dél-Akku 4:4
Fa Team-Gumigyár 3:5
Vörös Ördögök-Kalmár Motor 5:3
Szabadnapos: Amazonok és Titánok

22. forduló:
Santé-Szefo
GLB-Partiscum 5:3
Euroteke-Temesvári Hús 6:2
Amazonok és Titánok-Kinizsi 2:6
Dél Akku-Anro-Ker 6:2
Postás-Privát 2:6
Tápé- Fa Team 7:1
Gumigyár-Vörös Ördögök 2:6
Szabadnapos: Kalmár Motor

23. forduló:
Kinizsi-Temesvári Hús 6:2
GLB-Partiscum 5:3
Amazonok és Titánok-Kalmár Motor 2:6
Privát-Dél Akku 6:2
Anro Ker-Santé 5:3
Vörös Ördögök-Tápé 5:3
Szefo-GLB 3:5
Fa Team-Postás SZKSE 4:4
Partiscum-Euroteke 3:5
Szabadnapos: Gumigyár

24. forduló:
Postás SZKSE-Vörös Ördögök 2:6
Dél Akku-Fa Team 3:5
GLB-Anro Ker 3:5
Euroteke-Szefo 5:3
Gumigyár-Amazonok és Titánok 3:5
Temesvári Hús-Partiscum 6:2
Kalmár Motor-Kinizsi 6:2
Santé – Privát 5:3
Szabadnapos: Tápé

25. forduló:
Szefo-Temesvári Hús 4:4
Kinizsi-Partiscum 7:1
Anro Ker-Euroteke 5:3
Privát-GLB 5:3
Fa Team-Santé 2:6
Vörös Ördögök-Dél Akku 2:6
Amazonok és Titánok-Tápé 5:3
Kalmár Motor-Gumigyár 5:3
Szabadnapos:
Postás

26. forduló:Postás-Amazonok és Titánok 2:6
GLB-Fa Team 6:2
Euroteke-Privát 2:6
Gumigyár-Kinizsi 3:5
Temesvári Hús-Anro Ker 3:5
Kalmár Motor-Tápé 6:2
Santé-Vörös Ördögök 5:3
Partiscum-Szefo 1:7
Szabadnapos: Dél-Akku

27. forduló
Kinizsi-Szefo 5:3
Amazonok és Titánok 6:2
Privát-Temesvári Hús 7:1
Anro Ker-Partiscum 7:1
Vörös Ördögök-GLB 3:5
Gumigyár-Tápé 3:5
Fa Team-Euroteke 3:5
Kalmár Motor-Postás 7:1
Szabadnapos: Santé

28. forduló
Kalmár Motor-Dél Akku 7:1
Amazonok és Titánok-Santé 4:4
Kinizsi-Tápé 5:3
Gumigyár-Postás 6:2
Privát-Partiscum 7:1
Anro Ker-Szefo 3:5
Euroteke-Vörös Ördögök 5:3
Fa Team-Temesvári Hús 2:6
Szabadnapos: GLB

29. forduló
Kalmár Motor-Santé 5:3
Amazonok és Titánok-GLB 3:5
Kinizsi-Anro Ker 6:2
Gumigyár-Dél Akku 2:6
Privát-Szefo 3:5
Tápé-Postás 6:2
Vörös Ördögök-Temesvári Hús 6:2
Partiscum-Fa Team 3:5
Szabadnapos: Euroteke

30. forduló
Vörös Ördögök-Partiscum 7:1
Postás-Kinizsi 2:6
Euroteke-Amazonok és Titánok 6:2
Fa Team-Szefo 2:6
Dél Akku-Tápé 3:5
Kalmár Motor-GLB 2:6
Gumigyár-Santé 2:6
Privát-Anro Ker 3:5
Szabadnapos: Temesvári Hús

31. forduló
Kinizsi-Privát 3:5
Kalmár Motor-Euroteke 7:1
Amazonok és Titánok-Temesvári Hús 3:5
Gumigyár-GLB 5:3
Santé-Tápé 6:2
Szefo-Vörös Ördögök 1:7
Anro Ker-Fa Team 6:2
Postás-Dél Akku 2:6
Szabadnapos: Partiscum

32. forduló
Santé-Postás 4:4
Euroteke-Gumigyár 6:2
Fa Team-Privát 2:6
Partiscum-Amazonok és Titánok 2:6
Temesvári Hús-Kalmár Motor 2:6
Dél Akku-Kinizsi 5:3
Vörös Ördögök-Anro Ker 3:5
Tápé-GLB 3:5
Szabadnapos: Szefo

33. forduló
Euroteke-Tápé 1:7
Postás-GLB 2:6
Fa Team-Kinizsi 2:6
Partiscum-Kalmár Motor 2:6
Temesvári Hús-Gumigyár 6:2
Dél Akku-Santé 2:6
Vörös Ördögök-Privát 2:6
Szefo-Amazonok és Titánok 2:6
Szabadnapos: Anro Ker

34. forduló
Kalmár Motor-Szefo 3:5
Amazonok és Titánok-Anro Ker 3:5
Kinizsi-Santé 3:5
Gumigyár-Partiscum 3:5
Tápé-Temesvári Hús 5:3
GLB-Dél Akku 5:3
Vörös Ördögök-Fa Team 7:1
Euroteke-Postás 5:3
Szabadnapos: Privát

Az alapszakasz végeredménye: 1. Privát 53, 2. Kalmár Motor 52, 3. Santé 49, 4. Kinizsi 47, 5. Anro Ker 44, 6. Vörös Ördögök 39, 7. Szefo 35, 8. Euroteke 34, 9. GLB 33 (132:124), 10. Tápé 33 (130:126), 11. Temesvári Hús 31, 12. Amazonok és Titánok 30, 13. Dél Akku 23, 14. Gumigyár 14, 15. Postás 10, 16. Fa Team 9, 17. Partiscum 8 ponttal.


Szerző: Mádi József

Ossza meg ezt a bejegyzést:

Hozzászólás beküldése

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.