2018-19: bajnok a HFTK

Tizenöt csapat részvételével zajlott Szegeden több helyszínen is (Újszeged, Tápé, Kinizsi-pálya) a városi tekecsapat-bajnokság, amely az alapszakasz után a rájátszással folytatódott. A bajnokságot végül a HFTK együttese nyerte meg.

Rájátszás, 4. forduló
A csoport: 1. HFTK 8, 2. Santé 6, 3. Euroteke 4, 4. GLB 2 ponttal.
A végeredmény: 1. HFTK 34, 2. GLB 30, 3. Santé 22, 4. Euroteke 14 ponttal.

B csoport: 1. Battancs Transz 8, 2. Amazonok és Titánok 6, 3. Anro Ker 4, 4. Protetic Team 2 ponttal.
A végeredmény: 1. Battancs Transz 38, 2. Anro Ker 24, 3. Amazonok és Titánok 20, 4. Protetic Team 18 ponttal.

C csoport: 1. Szeniorok 8, 2. Tápé 6, 3. Gumigyár 4, 4. NKM Elektromos 2 ponttal.
A végeredmény: 1. Tápé és Szeniorok 32-32, 3. NKM Elektromos 20, 4. Gumigyár 16 ponttal.

Rájátszás, 3. forduló
A csoport: 1. GLB 8, 2. HFTK 6, 3. Santé 4, 4. Euroteke 2 ponttal.
Az állás: 1. GLB 28, 2. HFTK 26, 3. Santé 16, 4. Euroteke 10 ponttal.

B csoport: 1. Battancs Transz 8, 2. Anro Ker 6, 3. Amazonok és Titánok 4, 4. Protetic Team 2 ponttal.
Az állás: 1. Battancs Transz 30, 2. Anro Ker 20, 3. Protetic Team 16, 4. Amazonok és Titánok 14 ponttal.

C csoport: 1. Szeniorok 8, 2. NKM Elektromos 6, 3. Tápé 4, 4. Gumigyár 2 ponttal.
Az állás: 1. Tápé 26, 2. Szeniorok 24, 3. NKM Elektromos 18, 4. Gumigyár 12 ponttal.

D csoport: 1. Postás KSE 8, 2. Kinizsi 6, 3. Postás SZKSE 4 ponttal.
A végeredmény: 1. Postás KSE 30, 2. Kinizsi 26, 4. Postás SZKSE 16 ponttal.

Rájátszás, 2. forduló
A csoport:
1. GLB 8, 2. Santé 6, 3. HFTK 4, 4. Euroteke 2 ponttal.
Az állás:
1. HFTK 20, 2. GLB 20, 3. Santé 12, 4. Euroteke 8 ponttal.

B csoport: 1. Protetic Team 8, 2. Battancs Transz 6, 3. Amazonok és Titánok 4, 4. Anro Ker 2 ponttal.
Az állás: 1. Battancs Transz 22, 2. Anro Ker és Protetic Team 14-14, 4. Amazonok és Titánok 10 ponttal.

C csoport: 1. Tápé 8, 2. NKM Elektromos 6, 3. Szeniorok 4, 4. Gumigyár 2 ponttal.
Az állás: 1. Tápé 22, 2. Szeniorok 16, 3. NKM Elektormos 12, 4. Gumigyár 12 ponttal.

D csoport: 1. Kinizsi 8, 2. Postás KSE 6, 3. Postás SZKSE 4 ponttal.
Az állás: 1. Postás KSE 22, 2. Kinizsi 20, 3. Postás SZKSE 12 ponttal.

Rájátszás, 1. forduló

A csoport: 1. HFTK 8, 2. GLB 6, 3. Euroteke 4, 4. Santé 2 ponttal.
Az állás: 1. HFTK 16, 2. GLB 12, 3. Santé és Euroteke 6-6 ponttal.

B csoport: 1. Battancs Transz 8, 2. Anro Ker 6, 3. Amazonok és Titánok 4, 4. Protetic Team 2  ponttal.
Az állás: 1. Battancs Transz 16, 2. Anro Ker 12, 3. Protetic Team és Amazonok és Titánok 6-6 ponttal.

C csoport: 1. Szeniorok 8, 2. Tápé 6, 3. NKM Elektromos 4, 4. Gumigyár 2 ponttal.
Az állás: 1. Tápé 14, 2. Szeniorok 12, 3. Gumigyár 8, 4. NKM Elektromos 6 ponttal.

D csoport, az állás: 1. Postás KSE 8, 2. Kinizsi 6, 3. Postás KSZSE 4 ponttal.

Alapszakasz

1. forduló
Battancs Transz-Santé 6:2
Kinizsi-Szeniorok 3:5
GLB-Anro Ker 7:1
Gumigyár-Amazonok és Titánok 6:2
HFTK-Tápé TC 7:1
Postás SZKSE-NKM Elektromos 2:6
Posta KSE-Euroteke 3:5
Szabadnapos: Kék Vércsék

2. forduló
Euroteke-Postás SZKSE 7:1
NKM Elektromos-HFTK 2:6
Tápé TC-Gumigyár 2:6
Amazonok és Titánok-GLB 2:6
Anro Ker-Kinizsi 6:2
Kék Vércsék-Battancs Transz 5:3
Santé-Posta KSE 6:2
Szabadnapos: Szeniorok

3. forduló
Kinizsi-Amazonok és Titánok 5:3
GLB-Tápé 6:2
Gumigyár-NKM Elektromos 5:3
Postás SZKSE-Postás KSE 2:6
HFTK-Euroteke 7:1
Battancs Transz-Szeniorok 4:4
Santé-Kék Vércsék 6:2
Szabadnapos: Anro Ker

4. forduló
Tápé-Kinizsi 7:1
Postás KSE-HFTK 2:6
Postás SZKSE-Santé 1:7
Szeniorok-Kék Vércsék 5:3
Anro Ker-Battancs Transz 6:2
Euroteke-Gumigyár 6:2
NKM Elektromos-GLB 2:6
Szabadnapos: Amazonok és Titánok

5. forduló
Kinizsi-NKM Elektromos 5:3
GLB-Euroteke 6:2
Gumigyár-Postás KSE 6:2
HFTK-Postás SZKSE 8:0
Kék Vércsék-Anro Ker 5:3
Battancs Transz-Amazonok és Titánok 5:3
Santé-Szeniorok 7:1
Szabadnapos: Tápé

6. forduló
HFTK-Santé 2:6
Anro Ker-Szeniorok 2:6
Tápé-Battancs Transz 5:3
Euroteke-Kinizsi 6:2
Postás KSE-GLB 2:6
Postás SZKSE-Gumigyár 1 :7
Amazonok és Titánok-Kék Vércsék 6:2
Szabadnapos: NKM Elektromos

7. forduló
Kinizsi-Postás KSE 3:5
GLB-Postás SZKSE 7:1
Santé-Anro Ker 3:5
Gumigyár-HFTK 3:5
Kék Vércsék-Tápé 2:6
Szeniorok-Amazonok és Titánok 3:5
Battancs Transz-NKM Elektromos 5:3
Szabadnapos: Euroteke
 
8. forduló
Tápé-Seniorok – a pálya meghibásodása miatt elmaradt
Amazonok és Titánok-Anro Ker 3:5
Gumigyár-Santé 3:5
Postás SZKSE-Kinizsi 1:7
HFTK-GLB – a pálya meghibásodása miatt elmaradt
Euroteke-Battancs Transz 6:2
NKM Elektromos-Kék Vércsék3:5
Szabadnapos: Postás KSE
 
9. forduló
Kinizsi-HFTK 1:7
GLB-Gumigyár 6:2
Seniorok-NKM Elektromos 5:3
Anro Ker-Tápé 5:3
Kék Vércsék-Euroteke 5:3
Battancs Transz-Postás KSE 7:1
Santé-Amazonok és Titánok 7:1
Szabadnapos: Postás SZKSE
 
10. forduló
Tápé-Amazonok és Titánok 2:6
GLB-Santé 2:6
Postás KSE-Kék Vércsék 1:7
Gumigyár-Kinizsi 6:2
Postás SZKSE-Battancs Transz 2:6
Euroteke-Seniorok 6:2
NKM Elektromos-Anro Ker elhalasztva
Szabadnapos: HFTK 
 
11. forduló
Kinizsi-GLB 3:5
Amazonok és Titánok-NKM Elektromos 5:3
Seniorok-Posta KSE 4:4
Anro Ker-Euroteke 4:4
Kék Vércsék-Posta SZKSE 7:1
Battancs Transz-HFTK 5:3
Santé-Tápé elmaradt
Szabadnapos: Gumigyár
 
12. forduló
Kinizsi-Santé 2:6
Euroteke-NKM Elektromos 3:5
Postás KSE-Anro Ker 3:5
Gumigyár-Battancs Transz 2:6
Postás SZKSE-Seniorok 1:7
HFTK-Kék Vércsék 5:3
NKM Elektromos-Tápé
Szabadnapos: GLB
 
13. forduló
Santé-Tápé félbeszakadt
Amazonok és Titánok-Posta KSE 6:2
Seniorok-HFTK 2:6
Anro Ker-Posta SZKSE 7:1
Euroteke-Kinizsi 6:2
Kék Vércsék-Gumigyár 7:1
Battancs Transz-GLB 5:3
Santé-NKM Elektromos 5:3
Szabadnapos: Kinizsi
 
14. forduló
Kinizsi-Battancs Transz 2:6
GLB-Kék Vércsék 7:1
Postás KSE-Tápé 2:6
Gumigyár-Seniorok 2:6
Postás SZKSE-Amazonok és Titánok 2:6
HFTK-Anro Ker 5:3
NKM Elektromos-Euroteke 5:3
Szabadnapos: Santé
 
 
16. forduló
Kinizsi-Posta SZKSE 7:1
GLB-HFTK 6:2
Seniorok-Tápé 5:3
Anro Ker-Amazonok és Titánok 5:3
Kék Vércsék-NKM Elektromos 5:3
Santé-Gumigyár 6:2
Battancs Transz-Euroteke 6:2
Szabadnapos: Posta KSE

17. forduló
Tápé-Kék Vércsék 5:3
Amazonok és Titánok-Seniorok 5:3
Posta KSE-Kinizsi 6:2
Anro Ker-Santé 3:5
Posta SZKSE-GLB 2:6
HFTK-Gumigyár 5:3
NKM Elektromos-Battancs Transz 2:6
Szabadnapos: Euroteke

18. forduló
Santé-HFTK 2:6
Kinizsi-Euroteke 1:7
GLB-Posta KSE 5:3
Posta SZKSE-Gumigyár 2:6
Seniorok-Anro-Ker 2:6
Protetic Team-Amazonok és Titánok 5:3
Battancs Transz-Tápé 5:3
Szabadnapos: NKM Elektromos

19. forduló
Tápé-Euroteke 2:6
Amazonok és Titánok-Battancs Transz 2:6
Posta KSE-Gumigyár 2:6
Posta SZKSE-HFTK 1:7
Seniorok-Santé 3:5
Anro Ker-Protetic Team 6:2
Euroteke-GLB 2:6
NKM Elektromos-Kinizsi 6:2
Szabadnapos: Tápé

20. forduló
Kinizsi-Tápé 2:6
GLB-NKM Elektromos 5:3
Gumigyár-Euroteke 3:5
HFTK-Postás KSE 7:1
Protetic Team-Seniorok 5:3
Battancs Transz-Anro Ker 2:6
Santé-Posta SZKSE elmaradt
Szabadnapos: Amazonok és Titánok

21. forduló
Tápé-GLB 2:6
Amazonok és Titánok-Kinizsi 6:2
Posta KSE-Posta SZKSE 7:1
Seniorok-Battancs Transz elmaradt
Euroteke-HFTK 3:5
Kék Vércsék-Santé 3:5
NKM Elektromos-Gumigyár 5:3
Szabadnapos: Anro Ker

22. forduló
Kinizsi-Anro Ker 2:6
GLB-Amazonok és Titánok 6:2
Posta KSE-Santé 1:7
Gumigyár-Tápé 5:3
Posta SZKSE-Euroteke 2:6
HFTK-NKM Elektromos 5:3
Battancs Transz-Protetic Team 3:5
Euroteke-Posta KSE 6:2
Szabadnapos: Seniorok

23. forduló
Tápé-HFTK 3:5
Amazonok és Titánok-Gumigyár 6:2
Seniorok-Kinizsi 6:2
Anro Ker-GLB 3:5
Santé-Battancs Transz 7:1
NKM Elektromos-Posta SZKSE 8:0
Szabadnapos: Kék Vércsék

A bajnokság állása

24. forduló
Kinizsi-Protetic Team 1:7
GLB-Szeniorok 5:3
Posta KSE-NKM Elektromos 4:4
Gumigyár-Anro Ker 4:4
Posta SZKSE-Tápé 1:7
HFTK-Amazonok és Titánok 6:2
Euroteke-Santé 6:2
Szabadnapos: Battancs Transz

25. forduló
Tápé-Posta KSE 7:1
Amazonok és Titánok-Posta SZKSE 7:1
Seniorok-Gumigyár 1:7
Anro Ker-HFTK 2:6
Protetic Team-GLB 2:6
Battancs Transz-Kinizsi 6:2
Santé-Posta SZKSE 8:0
NKM Elektromos-Euroteke 5:3
Szabadnapos: Santé

26. forduló
GLB-Battancs Transz 5:3
Euroteke-Tápé TC 5:3
Posta KSE-Amazonok és Titánok 1:7
Posta SZKSE-Anro Ker 1:7
HFTK-Seniorok 7:1
Gumigyár-Protetic Team 2:6
NKM Elektromos-Santé
Szabadnapos: Kinizsi

27. forduló
Santé-Kinizsi 7:1
Battancs Transz-Gumigyár 6:2
Protetic Team-HFTK 2:6
Seniorok-Posta SZKSE 7:1
Anro Ker-Posta KSE 6:2
Amazonok és Titánok-Euroteke 1:7
Tápé TC-NKM Elektromos 5:3
Szabadnapos: GLB

28. forduló
Posta KSE-Seniorok 3:5
GLB-Kinizsi 6:2
Posta SZKSE-Protetic Team 3:5
HFTK-Battancs Transz 6:2
Euroteke-Anro Ker 5:3
NKM Elektromos-Amazonok és Titánok 2:6
Tápé-Santé 2:6
Szabadnapos: Gumigyár

By | 2019-09-20T11:11:33+00:00 október 11th, 2018|2018-19, Szeged városi tekecsapat-bajnokságok|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment