Megkezdődött a szeged városi amatőr tekecsapatbajnokság.

1. forduló
Kinizsi–GLB Light 3:5 (2597:2730)
– Tóth Andrea a GLB Light csapatában új igazolt női egyéni pályacsúcsot ért el 537 fával.

Amazonok és Titánok–HFTK 2:6 (2622:2762)
Gumigyár–Tápé 6:2 (2799:2663)
Santé–Battancs Transz 5:3 (2714:2642)
CSAKA9–Posta KSE 7:1 (2757:2458)
Bolgár Díszfa–Euroteke 6:2 (2737:2637)
Hód Boys–Posta SZKSE 6:2 (2715:2574)
NKM Elektromos–GLB 2:6 (2719:2762

2. forduló
Tápé–Hód Boys a pálya meghibásodása miatt félbeszakadt.
GLB–Bolgár Díszfa 6:2 (2883:2685)
Posta KSE–Santé 1:7 (2505:2726)
GLB light–Gumigyár 3:5 (2619:2738)
Battancs Transz–NKM Elektromos 3:5 (2683:2722)
Euroteke–Kinizsi 5:3 (2455:2360)
Posta SZKSE–Amazonok és Titánok 3:5 (2496:2569)
HFTK–CSAKA9 6:2 (2899:2819)

3. forduló
Kinizsi–GLB 2:6 (2632:2763)
Amazonok és Titánok–Tápé 5:3 (2735:2646)
GLB light–Euroteke 2:6 (2520:2742)
Santé–HFTK 3:5 (2804:2813)
CSAKA9–Posta SZKSE 7:1 (2805:2484)
– Erdész Ákos a CSAKA9 csapatból új férfi amatőr egyéni pályacsúcsot ért el 525 fával.

Bolgár Díszfa–Battancs Transz 5:3 (2719:2713)
Hód Boys–Gumigyár 6:2 (2807:2592)
NKM Elektromos–Posta KSE 6:2 (2737:2610)

4. forduló
Tápé–CSAKA9 5:3 (2724:2681)
GLB–Euroteke 6:2 (2826:2649)
Posta KSE–Bolgár Díszfa 2:6 (2624:2750)
Gumigyár–Amazonok és Titánok 3:5 (2764:2781)
Battancs Transz–Kinizsi 7:1 (2734:2514)
Posta SZKSE–Santé 3:5 (2595:2668)
Hód Boys–GLB Light 5:3 (2675:2650)
HFTK–NKM Elektromos 6:2 (2913:2676)
– Oláh Gábor a HFTK csapatból új férfi amatőr egyéni pályacsúcsot ért el 526 fával.

5. forduló
Kinizsi–Posta KSE 6:2 (2724:2526)
Amazonok és Titánok–Hód Boys 3:5 (2717:2724)
GLB Light–GLB: a mérkőzés elmarad
Santé–Tápé 3:5 (2750:2783)
CSAKA9–Gumigyár 6:2 (2884:2689)
Euroteke–Battancs Transz 5:3 (2519:2464)
Bolgár Díszfa–HFTK 2:6 (2793:2937)
NKM Elektromos–Posta SZKSE 7:1 (2712:2499)

6. forduló
Tápé–NKM Elektromos 6:2 (2732:2604)
Amazonok és Titánok–GLB Light 6:2 (2637:2512)
Posta KSE–Euroteke 2:6 (2601:2721)
Gumigyár–Santé 5:3 (2772:2764)
Battancs Transz–GLB 3:5 (2630:2720)
Posta SZKSE–Bolgár Díszfa 1:7 (2517:2802)
HFTK–Kinizsi 7:1 (2820:1706)
Hód Boys–CSAKA9 6:2 (2863:2779)

7. forduló
Kinizsi–Posta SZKSE 6:2 (2708:2581)
GLB–Posta KSE 7:1 (2664:2451)
GLB Light–Battancs Transz 1:7 (2521:2721)
Santé–Hód Boys elmaradt
CSAKA9–Amazonok és Titánok 6:2 (2839:2735)
Euroteke–HFTK 2:6 (2470:2539)
Bolgár Díszfa–Tápé 5:3 (2770:2675)
NKM Elektromos–Gumigyár 6:2 (2763:2620)

8. forduló
Tápé–Kinizsi
Amazonok és Titánok–Santé
Posta KSE–Battancs Transz
Gumigyár–Bolgár Díszfa
CSAKA9–Amazonok és Titánok
Posta SZKSE–Euroteke
Hód Boys–NKM Elektromos
HFTK–GLB