SZEGED VÁROSI TEKECSAPAT-BAJNOKSÁG 2013-14
BAJNOK A PRIVÁT TC!
RÁJÁTSZÁS
A csoport (1-4. hely)
1. forduló: 1. Santé, 2. Kalmár Motor, 3. Privát, 4. Kinizsi.
2. forduló: 1. Privát, 2. Santé, 3. Kinizsi, 4. Kalmár Motor
3. forduló: 1. Kalmár Motor, 2. Santé, 3. Privát , 4. Kinizsi
4. forduló: 1. Privát, 2. Santé, 3. Kinizsi, 4. Kalmár Motor
A végeredmény: 1. Privát (hozott pont: 8) 32, 2. Santé (4) 30, 3. Kalmár Motor (6) 24, 4. Kinizsi (2) 14 ponttal.
B csoport (5-8. hely)
1. forduló: 1. Anro Ker, 2. Vörös Ördögök, 3. Szefo, 4. Euroteke
2. forduló: 1. Vörös Ördögök, 2. Anro Ker és Szefo, 4. Euroteke
3. forduló: 1. Vörös Ördögök, 2. Euroteke, 3. Anro Ker, 4. Szefo
4. forduló: 1. Anro Ker, 2. Vörös Ördögök, 3. Szefo, 4. Euroteke
A végeredmény: 1. Vörös Ördögök (6) 34, 2. Anro Ker (8) 33, 3. Szefo (4) 19, 4. Euroteke (2) 14 ponttal.
C csoport (9-12. hely)
1. forduló: 1. Amazonok és Titánok, 2. Temesvári Hús, 3. Tápé, 4. GLB
2. forduló: Temesvári Hús, 2. GLB, 3. Tápé, 4. Amazonok és Titánok
3. forduló: 1. Amazonok és Titánok, 2. Tápé, 3. GLB, 4. Temesvári Hús
4. forduló: 1. Amazonok és Titánok, 2. Temesvári Hús, 3. Tápé, 4. GLB
A végeredmény: 1. Amazonok és Titánok (2) 28, 2. Temesvári Hús (4) 26, 3. Tápé (6) 24, 4. GLB (8) 22 ponttal.
D csoport (13-17. helyért)
1. forduló: 1. Partiscum, 2. Dél Akku, 3. Postás, 4. Fa Team. Szabadnapos: Gumigyár
2. forduló: 1. Partiscum, 2. Fa Team, 3. Gumigyár, 4. Postás. Szabadnapos: Dél Akku
3. forduló: 1. Dél Akku és Partiscum, 3. Gumigyár, 4. Postás. Szabadnapos: Fa Team
4. forduló: 1. Dél-Akku, 2. Partiscum, 3. Fa Team, 4. Gumigyár. Szabadnapos: Postás
5. forduló: 1. Postás, 2. Gumigyár, 3. Dél-Akku, 4. Fa Team. Szabadnapos: Partiscum
A végeredmény: 1. Dél Akku (8) 33, 2. Partiscum (0) 29, 3. Gumigyár (6) 22, 4. Postás (4) 20, 5. Fa Team (2) 16 ponttal.
ALAPSZAKASZ
1. forduló:
Szefo-Kinizsi 2:6
Partiscum-Anro Ker 1:7
Euroteke-Fa Team 6:2
GLB-Vörös Ördögök 5:3
Temesvári Hús-Privát TC 3:5
Dél Akku-Amazonok és Titánok 3:5
Postás Szakszervezet-Kalmár Motor 3:5
Tápé TC-Gumigyár 6:2
Szabadnapos: Santé
2. forduló:
Anro Ker-Szefo 5:3
Privát TC-Partiscum 6:2
Fa Team-Temesvári Hús 1:7
Vörös Ördögök-Euroteke 2:6
Amazonok és Titánok-Santé 2:6
Kalmár Motor-Dél Akku 6:2
Gumigyár-Postás Szakszervezet 6:2
Kinizsi-Tápé 6:2
Szabadnapos: GLB
A bajnokság állása: 1. Kinizsi 4 (12:4) és Euroteke 4 (12:4), 3. Privát TC 4 (11:5) és Kalmár Motor 4 (11:5), 5. Anro Ker 4 (14:10), 6. Santé 2 (6:2), 7. Temesvári Hús 2 (10:6), 8. GLB 2 (5:3), 9. Tápé 2 (8:8) és Gumigyár 2 (8:8), 11. Amazonok és Titánok 2 (7:9), 12. Vörös Ördögök 0 (5:11), Szefo 0 (5:11), Dél Akku 0 (5:11) és Postás Szakszervezet 0 (5:11), 16. Partiscum 0 (3:13) és Fa Team 0 (3:13) ponttal.
3. forduló
Szefo-Privát TC 2:6
Partiscum-Fa Team 6:2
Temesvári Hús-Vörös Ördögök 1:7
GLB-Amazonok és Titánok 6:2
Santé-Kalmár Motor 2:6
Dél Akku-Gumigyár 3:5
Postás Szakszervezet-Tápé TC 2:6
Kinizsi-Anro Ker 6:2
Szabadnapos: Euroteke
4. forduló
Fa Team-Szefo 2:6
Vörös Ördögök-Partiscum 6:2
Amazonok és Titánok-Euroteke 6:2
Kalmár Motor-GLB 6:2
Gumigyár-Santé 2:6
Tápé TC-Dél Akku 2:6
Postás Szakszervezet-Kinizsi 6:2
Privát TC-Anro Ker 6:2
Szabadnapos: Temesvári Hús
5. forduló
Szefo-Vörös Ördögök 3:5
Temesvári Hús-Amazonok és Titánok 3:5
Euroteke-Kalmár Motor 2:6
GLB-Gumigyár 4:4
Santé-Tápé TC 6:2
Dél Akku-Postás Szakszervezet 6:2
Anro Ker-Fa Team 7:1
Kinizsi-Privát TC 6:2
Szabadnapos: Partiscum
6. forduló
Amazonok és Titánok-Partiscum 5:3
Kalmár Motor-Temesvári Hús 5:3
Gumigyár-Euroteke 5:3
Tápé TC-GLB 5:3
Postás Szakszervezet-Santé 3:5
Dél Akku-Kinizsi 3:5
Vörös Ördögök-Anro Ker 2:6
Fa Team-Privát TC 2:6
Szabadnapos: Szefo
7. forduló
GLB-Postás Szakszervezet 6:2
Privát TC-Vörös Ördögök 3:5
Kinizsi-Fa Team 7:1
Santé-Dél Akku 5:3
Euroteke-Tápé TC 2:6
Partiscum-Kalmár Motor 2:6
Szefo-Amazonok és Titánok 6:2
Temesvári Hús-Gumigyár 6:2
Szabadnapos: Anro Ker
8. forduló
Kalmár Motor-Szefo 6:2
Santé-Kinizsi 5:3
Gumigyár-Partiscum később
Tápé TC-Temesvári Hús 5:3
Dél Akku-GLB 2:6
Amazonok és Titánok-Anro Ker 3:5
Postás Szakszervezet-Euroteke 3:5
Vörös Ördögök-Fa Team 6:2
Szabadnapos: Privát TC
9. forduló
Anro Ker-Kalmár Motor 2:6
Partiscum-Tápé TC 2:6
Szefo-Gumigyár 4:4
Temesvári Hús-Postás Szakszervezet 6:2
Euroteke-Dél Akku 6:2
GLB-Santé 3:5
Privát TC-Amazonok és Titánok 4:4
Kinizsi-Vörös Ördögök 6:2
Szabadnapos: Fa Team
10. forduló
Tápé TC-Szefo 3:5
Postás Szakszervezet-Partiscum 6:2
Dél Akku-Temesvári Hús 2:6
Santé-Euroteke 4:4
GLB-Kinizsi 3:5
Gumigyár-Anro Ker 2:6
Kalmár Motor-Privát TC 3:5
Amazonok és Titánok-Fa Team 6:2
Szabadnapos: Vörös Ördögök
11. forduló
Szefo-Postás Szakszervezet 6:2
Partiscum-Dél Akku 2:6
Temesvári Hús-Santé 5:3
Euroteke-GLB 2:6
Anro Ker-Tápé TC 5:3
Privát TC-Gumigyár 6:2
Fa Team-Kalmár Motor 2:6
Vörös Ördögök-Amazonok és Titánok 7:1
Szabadnapos: Kinizsi
12. forduló
Dél Akku-Szefo 2:6
Santé-Partiscum 6:2
GLB-Temesvári Hús 3:5
Euroteke-Kinizsi 4:4
Postás Szakszervezet-Anro Ker 3:5
Tápé TC-Privát TC 1:7
Gumigyár-Fa Team 3:5
Kalmár Motor-Vörös Ördögök 6:2
Szabadnapos: Amazonok és Titánok
13. forduló
Szefo-Santé 2:6
Partiscum-GLB 6:2
Temesvári Hús-Euroteke 2:6
Kinizsi-Amazonok és Titánok 5:3
Anro Ker-Dél Akku 5:3
Privát TC-Postás Szakszervezet 7:1
Fa Team-Tápé TC 2:6
Vörös Ördögök-Gumigyár 5:3
Szabadnapos: Kalmár Motor
14. forduló
GLB-Szefo 3:5
Euroteke-Partiscum 5:3
Temesvári Hús-Kinizsi 3:5
Santé-Anro Ker 6:2
Dél Akku-Privát TC 2:6
Postás Szakszervezet-Fa Team 5:3
Tápé TC-Vörös Ördögök 4:4
Kalmár Motor-Amazonok és Titánok 5:3
Szabadnapos: Gumigyár
15. forduló
Szefo-Euroteke 5:3
Partiscum-Temesvári Hús 2:6
Kinizsi-Kalmár Motor 5:3
Anro Ker-GLB 7:1
Privát TC-Santé 6:2
Fa Team-Dél Akku 3:5
Vörös Ördögök-Postás Szakszervezet 7:1
Amazonok és Titánok-Gumigyár 5:3
Szabadnapos: Tápé TC
16. forduló
Temesvári Hús-Szefo 6:2
Partiscum-Kinizsi 2:6
Euroteke-Anro Ker 6:2
GLB-Privát TC 2:6
Santé-Fa Team 8:0
Dél Akku-Vörös Ördögök 3:5
Tápé TC-Amazonok és Titánok 5:3
Gumigyár-Kalmár Motor 2:6
Szabadnapos: Postás Szakszervezet
17. forduló
Szefo-Partiscum 6:2
Kinizsi-Gumigyár 6:2
Anro Ker-Temesvári Hús 5:3
Privát TC-Euroteke 7:1
Fa Team-GLB 6:2
Vörös Ördögök-Santé 6:2
Amazonok és Titánok-Postás Szakszervezet 7:1
Kalmár Motor-Tápé TC 6:2
Szabadnapos: Dél Akku
18. forduló
Kalmár Motor-Anro Ker 7:1
Tápé-Partiscum 5:3
Gumigyár-Szefo 3:5
Postás Szakszervezet-Temesvári Hús 3:5
Dél Akku-Euroteke 5:3
Santé-GLB 5:3
Amazonok és Titánok-Privát 2:6
Vörös Ördögök-Kinizsi 2:6
Szabadnapos: Fa Team
19. forduló
Kinizsi-GLB 3:5
Privát-Kalmár Motor 6:2
Anro Ker-Gumigyár 6:2
Euroteke-Santé 2:6
Szefo-Tápé 5:3
Temesvári Hús-Dél Akku 6:2
Fa Team-Amazonok és Titánok 2:6
Partiscum-Postás Szakszervezet 5:3
Szabadnapos: Vörös Ördögök
20. forduló:
Tápé-Anro Ker 5:3
Amazonok és Titánok-Vörös Ördögök 2:6
Postás Szakszervezet-Szefo 1:7
Dél Akku-Partiscum 5:3
GLB-Euroteke 7:1
Gumigyár-Privát 3:5
Santé-Temesvári Hús 6:2
Kalmár Motor-Fa Team 6:2
Szabadnapos: Kinizsi
21. forduló:
Privát-Tápé 6:2
Partiscum-Santé 3:5
Temesvári Hús-GLB 5:3
Kinizsi-Euroteke 3:5
Anro-Ker-Postás 7:1
Szefo-Dél-Akku 4:4
Fa Team-Gumigyár 3:5
Vörös Ördögök-Kalmár Motor 5:3
Szabadnapos: Amazonok és Titánok
22. forduló:
Santé-Szefo
GLB-Partiscum 5:3
Euroteke-Temesvári Hús 6:2
Amazonok és Titánok-Kinizsi 2:6
Dél Akku-Anro-Ker 6:2
Postás-Privát 2:6
Tápé- Fa Team 7:1
Gumigyár-Vörös Ördögök 2:6
Szabadnapos: Kalmár Motor
23. forduló:
Kinizsi-Temesvári Hús 6:2
GLB-Partiscum 5:3
Amazonok és Titánok-Kalmár Motor 2:6
Privát-Dél Akku 6:2
Anro Ker-Santé 5:3
Vörös Ördögök-Tápé 5:3
Szefo-GLB 3:5
Fa Team-Postás SZKSE 4:4
Partiscum-Euroteke 3:5
Szabadnapos: Gumigyár
24. forduló:
Postás SZKSE-Vörös Ördögök 2:6
Dél Akku-Fa Team 3:5
GLB-Anro Ker 3:5
Euroteke-Szefo 5:3
Gumigyár-Amazonok és Titánok 3:5
Temesvári Hús-Partiscum 6:2
Kalmár Motor-Kinizsi 6:2
Santé – Privát 5:3
Szabadnapos: Tápé
25. forduló:
Szefo-Temesvári Hús 4:4
Kinizsi-Partiscum 7:1
Anro Ker-Euroteke 5:3
Privát-GLB 5:3
Fa Team-Santé 2:6
Vörös Ördögök-Dél Akku 2:6
Amazonok és Titánok-Tápé 5:3
Kalmár Motor-Gumigyár 5:3
Szabadnapos: Postás
26. forduló:Postás-Amazonok és Titánok 2:6
GLB-Fa Team 6:2
Euroteke-Privát 2:6
Gumigyár-Kinizsi 3:5
Temesvári Hús-Anro Ker 3:5
Kalmár Motor-Tápé 6:2
Santé-Vörös Ördögök 5:3
Partiscum-Szefo 1:7
Szabadnapos: Dél-Akku
27. forduló
Kinizsi-Szefo 5:3
Amazonok és Titánok 6:2
Privát-Temesvári Hús 7:1
Anro Ker-Partiscum 7:1
Vörös Ördögök-GLB 3:5
Gumigyár-Tápé 3:5
Fa Team-Euroteke 3:5
Kalmár Motor-Postás 7:1
Szabadnapos: Santé
28. forduló
Kalmár Motor-Dél Akku 7:1
Amazonok és Titánok-Santé 4:4
Kinizsi-Tápé 5:3
Gumigyár-Postás 6:2
Privát-Partiscum 7:1
Anro Ker-Szefo 3:5
Euroteke-Vörös Ördögök 5:3
Fa Team-Temesvári Hús 2:6
Szabadnapos: GLB
29. forduló
Kalmár Motor-Santé 5:3
Amazonok és Titánok-GLB 3:5
Kinizsi-Anro Ker 6:2
Gumigyár-Dél Akku 2:6
Privát-Szefo 3:5
Tápé-Postás 6:2
Vörös Ördögök-Temesvári Hús 6:2
Partiscum-Fa Team 3:5
Szabadnapos: Euroteke
30. forduló
Vörös Ördögök-Partiscum 7:1
Postás-Kinizsi 2:6
Euroteke-Amazonok és Titánok 6:2
Fa Team-Szefo 2:6
Dél Akku-Tápé 3:5
Kalmár Motor-GLB 2:6
Gumigyár-Santé 2:6
Privát-Anro Ker 3:5
Szabadnapos: Temesvári Hús
31. forduló
Kinizsi-Privát 3:5
Kalmár Motor-Euroteke 7:1
Amazonok és Titánok-Temesvári Hús 3:5
Gumigyár-GLB 5:3
Santé-Tápé 6:2
Szefo-Vörös Ördögök 1:7
Anro Ker-Fa Team 6:2
Postás-Dél Akku 2:6
Szabadnapos: Partiscum
32. forduló
Santé-Postás 4:4
Euroteke-Gumigyár 6:2
Fa Team-Privát 2:6
Partiscum-Amazonok és Titánok 2:6
Temesvári Hús-Kalmár Motor 2:6
Dél Akku-Kinizsi 5:3
Vörös Ördögök-Anro Ker 3:5
Tápé-GLB 3:5
Szabadnapos: Szefo
33. forduló
Euroteke-Tápé 1:7
Postás-GLB 2:6
Fa Team-Kinizsi 2:6
Partiscum-Kalmár Motor 2:6
Temesvári Hús-Gumigyár 6:2
Dél Akku-Santé 2:6
Vörös Ördögök-Privát 2:6
Szefo-Amazonok és Titánok 2:6
Szabadnapos: Anro Ker
34. forduló
Kalmár Motor-Szefo 3:5
Amazonok és Titánok-Anro Ker 3:5
Kinizsi-Santé 3:5
Gumigyár-Partiscum 3:5
Tápé-Temesvári Hús 5:3
GLB-Dél Akku 5:3
Vörös Ördögök-Fa Team 7:1
Euroteke-Postás 5:3
Szabadnapos: Privát
Az alapszakasz végeredménye: 1. Privát 53, 2. Kalmár Motor 52, 3. Santé 49, 4. Kinizsi 47, 5. Anro Ker 44, 6. Vörös Ördögök 39, 7. Szefo 35, 8. Euroteke 34, 9. GLB 33 (132:124), 10. Tápé 33 (130:126), 11. Temesvári Hús 31, 12. Amazonok és Titánok 30, 13. Dél Akku 23, 14. Gumigyár 14, 15. Postás 10, 16. Fa Team 9, 17. Partiscum 8 ponttal.