• +36-62-401-410
  • tekeclub@szeged-teke.hu
  • 6726 Szeged, Derkovits fasor 1-3.

Sikeresen vettük az akadályt

A szuperliga 11. fordulójában a Répcelaki SE csapatát fogadtuk hazai pályán. Ősszel nagy mérkőzést játszottunk, amiből mi jöttünk ki győztesként 5:3 arányban.

Az ifjúsági csapatunk nagyszerű teljesítményt nyújtott a mai napon. Az Ivanyik testvérek 1214 fás összeredményt értek el, 3:1 arányú győzelmet arattak.

A felnőttek között Szél Tibor és Zapletán Zsombor lépett először pályára. Tibi gyengébb kezdés után összeszedte magát és 3:1 arányban legyőzte volt szegedi ellenfelét Danóczy Richárdot. Zsombi a csapatunk legjobb eredményét érte el a mai napon, 4:0 arányban megszerezte a csapatpontját is.

A második körben Kozma Károly és Karsai László lépett pályára. Karesz szép játékkal 641 fás eredményt ért el, ez a teljesímény 50 fás 3:1 arányú győzelemre volt elég tőle. Laca nagy harcot vívott ellenfelével, sajnos az utolsó 3 dobás nem sikerült jól, ez a mai napon a csapatpontba került.

A záró körben Kiss Norbert és Jovetic Milan játszott. Norbi ugyan jól játszott, esélye mégse volt a pontszerzésre, mivel ellenfele Móricz Zoltán 683 fás eredménnyel mindössze 1 szettpontot hagyott nekünk. Külön érdekesség hogy Norbinak a szettpontért is 185 fás szettre volt szüksége, így 3 fával sikerült nyernie azt a 30 dobást. Milannak se volt esélye a pontfogásra mivel ellenfele szintén extra teljesítményt nyújtva 649 fát ért el.

Szegedi TE ifi – Répcelaki SE ifi 3:1 (5:3; 1214:1062)
Ivanyik Dávid (582) – Simon Szabolcs (573) 1:3
IVANYIK RICHÁRD (632) – Varga Bence (486) 4:0

Szegedi TE – Répcelaki SE 5:3 (13:11; 3757:3671)
Szél Tibor (612) – Danóczy Richárd (570) 3:1
Zapletán Zsombor (647) – Tóth Áron (562) 4:0
Kozma Károly (641) – Somodi Károly (597) 3:1
Karsai László (607) – Bíró Patrik (610) 2:2